טכנולוגיות

שיטות הייצור שלנו

אנו עושים שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובמיכון של החברות המובילות בעולם, על מנת לתת מענה למגוון רחב של דרישות ולספק ללקוח את התוצר המיטבי.

co_ex

Co Extrusion (שיחול)

בתהליך האקסטרוזיה אנו מזינים גרגרי פלסטיק לאקסטרודר שהופך אותם ליריעה ע"פ החומר המוזן – פוליסטירן, פוליפרופילן, או ABS, כאשר ניתן להגיע לייצור של עד חמש שכבות. האקסטרודרים המשוכללים המופעלים על ידי צוות מיומן, ותיק ומנוסה, נרכשו מהחברות המובילות בעולם, כשהחדשים שבהם מייצגים את עקרונות הכלכלה המעגלית.

co_ex

Thermoforming (עיצוב בחום)

הגביעים, המגשים, המכסים, הצלחות והכוסות מיוצרים על בסיס תבניות המותקנות במכונות העובדות בשיטת ה- Thermoforming. התהליך מבוצע במלואו ע"י צוות ייעודי ומנוסה, ומפוקח על ידי אנשי הבטחת האיכות שלנו, על מנת לוודא עמידה בתקני ISO 9001:2015 ו- HACCP.

co_ex

מיחזור ושמירה על הסביבה

על מנת לייצר את אריזות הפלסטיק האיכותיות ביותר וביעילות אנרגטית גבוהה, רוב המכונות שלנו משלבות את האקסטרוזיה וה- Thermoforming, ומבצעות את כל פעולת הייצור בתהליך מעגלי – משלב הזנת גרגרי הפלסטיק מצד אחד, ועד קבלת המוצר המעוצב ביציאה, כאשר כל הפחת הטכני בתהליך חוזר ומוזן שוב למכונה.

עיצוב ומיתוג האריזות

מפעל "אריזות מדף פלזית" עושה שימוש בשלוש שיטות להטמעת תוויות ממותגות על גביעי הפלסטיק, בהתאם לדרישות הלקוח.

co_ex

הדפסה

אנו מפעילים מכונות דפוס אופסט משוכללות ומתקדמות, שניתן ליישם בהן עד שמונה צבעים, ושמאפשרות לנו לבצע הדפסה איכותית ישירות על גבי כוסות, גביעים ומכסים.

co_ex

שירוול

אנו מפעילים מכונות שירוול (SHRINK SLEEVE APPLICATOR) שמלבישות את תוויות המותג על גביעי הפלסטיק ומצמידות אותן לגביעים. כך מתקבל גביע ממותג באיכות הדפסה אופטימלית.

co_ex

הדבקה

ברשותנו מכונות להדבקת מדבקות על צדי הגביעים – שיטה המתאימה ללקוחות המזמינים מוצרים בכמויות קטנות.

אודות

"אריזות מדף פלזית" הינה היצרנית המובילה בישראל בתחום אריזות הפלסטיק לתעשיית המזון והחלב וייצור כלים חד פעמיים. מפעל החברה, המעסיק מעל 170 עובדים וממוקם בקיבוץ גזית שבגליל התחתון, מייצר גביעים, מכסים, צלחות, כוסות, מגשים, יריעות וגלילי פלסטיק כבר מעל ל- 60 שנה. החברה מספקת מוצרים ושירות לכל המחלבות והקמעונאים המובילים בישראל, כמו גם לתעשיית הסלטים, הבשר וחומרי הניקוי, ובין לקוחותיה ניתן למצוא חברות ענק כמו תנובה, שטראוס (דנונה), צבר, אוסם (נסטלה), יופלה וחברות רבות נוספות בארץ, באירופה ובארה"ב.

מעוניינים לשוחח עימנו?

אנא השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
    כל הזכויות שמורות 2024 ©